Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan érjem el az 50 kilót...

Hogyan érjem el az 50 kilót sporttal?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, 150 cm magas és jelenleg 42 kiló.

50 kilogramm a cél, de nem tudom hogy mit csináljak. Nem vagyok vékony (inkább olyan átlag, kis felesleggel) viszont izmom minimális. Evéssel nem tudok sem hízni sem fognyi akár mit csinálok.

Arra gondoltam, hogy mivel izmom kevés (és nehezebb a zsírnál) valami sport kéne.. de nem tudom mi lenne a jó. egyáltalán azzal felszedhetnék ennyit?

a válaszokat köszi.


2015. aug. 8. 19:13
 1/2 anonim ***** válasza:
guggolás szék magasságig vagy konditeremben rúddal a nyak mögött guggolás vagy gépen és ha megerősödtél akkor jöhet a kitörés is mellé
2015. aug. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Erősítsél,akár súlyzóval,menj el kondiba,két isztálytársam egy éve odajárnak,és nagyon izmosak,sokat fekvőtámaszozz,felülésezz,egy év múlva 3 kilóval több leszel,ha rendszeresen csinálod
2017. márc. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!