Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen táncot lehet gyorsan...

Milyen táncot lehet gyorsan megtanulni, ami jól néz ki?

Figyelt kérdés

Fogadtam egy lánnyal, hogy szilveszterig meg tanulok táncolni. Na de milyen táncot tanuljak meg? Olyasmire gondolok amit buliban jól lehet hasznosítani.


Igazából annyira nem kell gyorsan megtanulható, szilveszterig azért van még időm.


A shuffle tetszik nagyon, de az nem igazán buliba való szerintem. A hip hop meg nem tetszik. Bár szerintem az se buliba való



2015. aug. 11. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:

elba-szod.

fogadás egy lánnyal=flört indulása.

szilveszterig az arcodat is elfelejti,vagy addigra már rég palija lesz plusz ha teljesíted a kérését levágja,hogy meg akarsz felelni neki,pincsi vagy.

mond hogy megtanultad a táncot,találkoztok,de csak neki mutatod meg,mert még csiszolni kell.

felhívod magadhoz aztán bemutatod neki a helikopterezést.

2015. aug. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki, hogy össze fogok vele jönni, azért vágtam bele ilyesmibe. Ha minden jól megy szilveszterre már rég a barátnőm lesz :)
2015. aug. 12. 01:02
 3/5 anonim ***** válasza:
A ceroc az eszményi gyorsan tanulható csajozós bulitánc, csak hát idehaza ennek nincs közönsége. Itthon mostanában csak magántanárnál lehet tanulni, viszont tuti nyerő a csajoknál.
2015. aug. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
De azt amit magántanárnál tanulsz lehet hasznosítani a bulikban?
2015. aug. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha olyan buliban vagy, ahol "sláger" zenék menek, és nincs zsúfolt tánctér, akkor igen.
2015. aug. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!