Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nagyon gáz egy ötvenöt éves...

Nagyon gáz egy ötvenöt éves férfinek lemenni a konditerembe?

Figyelt kérdés
Súlyos betegségen vagyok túl, egy év alatt fogytam 25 kilót. Mozognom kellene (nem fizikai munkát végzek) van is közelünkben egy konditerem, de félek, hogy kiröhögnek. Fiatalok, kigyúrtak járnak le, én meg a vizisikló felsőtestemmel....
2008. szept. 6. 15:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%

Erre én azt szoktam mondani, hogy inkább ő röhögjön 30 egész másodpercet - mint én szenvedjek utána évekig.


Egyébként, ha normálisan csinálod, nem hiszem, hogy kinevetnének. Főleg később, amikor már nyilván beszéltél velük, és ismernek, miért jársz oda.

2008. szept. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem senki sem azért jár a konditerembe, hogy másokat kiröhögjön. Én is féltem, amikor dagi kislányként először elmentem, de észre sem vettek.
2008. szept. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
97%
Sztem nem gáz hanem tiszteletre méltó, hogy nem otthon punnyad a tv előtt hanem figyel a testére és a jó kondijára. Sztem nem kinevetni fognak hanem felnézni rád, és példát is vehetnek hogy később se hagyják abba az edzést ők sem . De kinevetni sem megnézni nem fognak semmiképpen. Nem azért jár oda az ember, hogy másokat nézegessen.
2008. szept. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Adtatok egy kis önbizalmat, remélem jövő hétig elég lesz:)))
2008. szept. 6. 16:43
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
#1 vagyok - és igaza van a többieknek. Általában csak a sznob helyeken mennek azért oda, hogy a másikat nézzék. Nem is nagyon érdekli őket a másik - kivéve, ha valami csinos lány.
2008. szept. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Én évekig konditermet vezettem, napi 12 órákat töltöttem ott. Voltak olyanok (bár nem sokan), akik 40 felett jöttek először, ki ezért, ki azért. Ami közös volt: soha senkit nem néztek ki a kora miatt. Inkább tiszteletet éreztem (és másoktól is ezt hallottam) azért, hogy nem hagyja el magát és tenni akar valamit. A konditerem (és a társaság, ha jó) fiatalít!

Sok sikert!

2008. szept. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Hát ez jól esett, köszi!
2008. szept. 6. 21:25
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez az egyik legaranyosabb kérdés, amit eddig itt olvastam :)

Hát hogy nevetnének már ki? Szerintem is tiszteletre méltó, hogy teszel az egészségedért és a jó közérzetedért!

Amúgy meg ilyen dumával tuti mindenkit leveszel a lábáról! :)

Sok sikert az első alkalomhoz, és jó egészséget! :)

2008. szept. 7. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia én kb 43-44 lehettem mikor elöször el kezdtem járni.(most 51 vagyok)Sokáig huztam halasztottam a dolgot de végül is rászántam magam.Bennem is volt félsz pont olyanért amit irtál és ezért inkább egy olyan időpontot választottam amikor kevesen vannak.( ezt javaslom neked is ha kevés az önbizalmad)De sose tapasztaltam olyat hogy kinevettek volna vagy hogy összesugnának a hátam mögött.Láttam olyat is hogy az apa ment a fiával és nem volt ciki.Esetleg elötte menj le és beszélj a vezetővel.Mond el neki hogy mi van meg hogy szeretnéd ha segitene kicsit.

Ha rendes segiteni fog.Azt mondom sose késő elkezdeni.Nem vagyok most se egy Schwarze Negger de sokkal jobban érzem magam a börömben.Járj Te is rendszeresen és majd megtapasztalod a változást.Na bátorság és kitartás :-)

2008. szept. 7. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%
Kecskeméten van egy öreg bácsi, vaygis több is, de ez elég híres. most 60 fölött van és úgy ki van dolgozva, h mindegyik huszonéves irigykedik. Soha egy rossz szót nem hallottam, h mondott volna rá valaki.
2008. szept. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!