Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A Nike Roshe Run fútó vagy...

Kocsisbarbi kérdése:

A Nike Roshe Run fútó vagy utcai cipő?

Figyelt kérdés
Sokan mondjak hogy az utcai cipo futasra nem jo de sokan azt is hogy az futo cipo es tok kenyelmes meg minden..akkor most melyik?

2015. aug. 23. 23:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez egyértelműen a nike divat irányzatának tagja a neve ellenére, tehát egy utcai cipőről beszélünk.


Itt mesélnek a cipőről, elég egyértelmű az alábbi mondat is: [link]

"Korábban futócipőket tervezett, de világos volt, hogy ebbe a keretbe nem fog beleférni egy teljesítményre kihegyezett darab, de ezáltal nem is volt megkötés, tiszta lappal indulhatott."



Az, hogy ki mit tart futó cipőnek egy másik kérdés, kimész mondjuk a Szigetre vagy más helyre, ahol sokan futnak, és rengeteg embert fogsz látni olyan cipőben kocogni, ami bár Nike/Adidas/Puma, de még sötétben, hunyorítva sem futó cipő, sőt még csak nem is sport cipő, csak egy sportos utcai modell.

2015. aug. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Utcai és futó cipő is egyben, mert mindkettőre nagyon alkalmas ! :)
2015. aug. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Mirella16 válasza:
100%
Mindenképpen utcai. Én se tudtam eldönteni először, de most már biztosra tudom, hogy utctai :) nekem is van és tényleg nagyon kényelmes és lehet hogy futni is jo benne, de ezt a cipőt nem arra találták ki
2015. aug. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!