Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lányként hogyan válasszak...

Lányként hogyan válasszak fehérjeport, szükséges-e szerintetek?

Figyelt kérdés

Nem tervezek versenyezni, viszont szeretnék szép és izmos alakot. :)

Próbálom röviden leírni a helyzetet: sokat fogytam életmódváltással, már határozottan vékony vagyok, de szeretnék izmosabb és feszesebb lenni. Az étkezésem szerintem rendben van, bár nem szakember rakott össze nekem étrendet. (Kevés szénhidrát, az főleg zöldségekből, illetve rizsből, emellett csirkehús, pulykamell, hal, sovány túró, stb).

Heti 3x futok, és heti 4 alkalommal kondizok is.


Első sorban az lenne a kérdésem, hogy érdemes-e proteinturmixot inni napi 1 étkezés pótlására, és ha igen, akkor milyen típusút válasszak. (Ha kezdődik az egyetem sokkal zsúfoltabb napjaim lesznek, így szinte biztos hogy nem tudok minden étkezést megoldani úgy ahogy eddig). /A másik pedig az, hogy van-e szükség edzés utáni turmixra, bár az gondolom csak "magasabb szinteken" kell, nem?/


Bocs a hosszú szövegért és a sok kérdésért, eléggé kezdő vagyok a témában :) minden hozzáértő választ szívesen fogadok :D



2015. aug. 27. 21:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Kényelmi dolog nem létszükséget.Ha lefőzöl 4-5 tojást és edzés után egyből megeszed,akkor ugyanott vagy.Csak összerázni majd inni egyszerűbb,mint lehámozni 5 tojást és a port tudod használni a zabhoz is.
2015. aug. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!