Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítéssel kapcsolatosan:...

Testépítéssel kapcsolatosan: Leírnátok hogyan nézz ki egy napi étkezésetek? Miből mennyi?

Figyelt kérdés
2010. márc. 12. 00:25
 1/8 anonim ***** válasza:

reggel 100 gramm zabpehely ezt összekeverem egy adag proteinnel,vitaminok

aztán dkét egyforma étkezés rízs csirke zölség a (rízst nem számolom,a csirke napi egy kiló!)

edzés

edzés után proteinturmix szőlőcukkorral,kreatinnal,

rá egy órára csirke ,rízs,zöldség.

majd újra egy csirke rízs

a napot általában 250 gramm sovány túróval zárom

napi 5-6 liter víz 95 kilós vagyok megy a napi 200 gramm fehérje

de van,hogy rízs helyett durumtészta van,van hogy tonhalat eszek,vagy csirke helyett hal,esetleg marha.spenótot is eszek,vagy brokkolit.

a lényeg h a testsúlyod szorozd meg kettővel,ez lesz a fehérjeszükségleted. 5-el szorozva pedig megkapod a szénhidrátszükségleted.

Ha az anyagiak engedik,én mindenképpen javaslok egy volumass 35-öt ,mert kezdő szinten nehéz fedezni a tápanyagszükségletet.

Jó edzést,és jó kajálást!!Ne hogy azt hidd,hogy remeték vagyunk,offszezonban mi is eszünk "szemét"kajákat.

2010. márc. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod! További kitartást az edzéshez!!!

Még annyit: írtad h szedsz kreatint. Mi a véleményed róla? Köszi

2010. márc. 12. 00:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem értem azt a 200g fehérjét ott. 100g csirkébe van ~27g fehérje, egy nap 1kg az 270g fehérje csak csirkéből! Plusz 250g túró és edzés utáni protein. Hogy van ez?
2010. márc. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
arra a értettem,hogy minimum az megvan!tskg/2 nekem kb az a 200,és onanntól nem számolom.mert nincs értelme .
2010. márc. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

kreatint azt 1 év edzésmúlt után javaslom,mikor a fejlődés picit leáll,mert egy kezdőnek az elején nőni kell,mint a bolondgomba kreatin nélkül.

a véleményem az,hogy kúraszerűen baromi jó dolig,hát még ha feltöltéshez monohydrate szintentartéshoz creabomb-ot használsz.

2010. márc. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem....Köszi
2010. márc. 12. 23:28
 7/8 anonim válasza:
Nem akarok beszólni, én biztos nem rendelkezek olyan edzésmúltal mint te, de nekem mindig aztmondták hogy 4gch/tskg.Én tömegelésnél használok 5-6-ot
2010. aug. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ja és még annyi hogy valaki ugy számolja a fehérjét hogy 100g csirkemell / 20g fehérje.(Mert anny egészen biztosan van benne)
2010. aug. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!