Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen edzés módszerrel lehet...

Milyen edzés módszerrel lehet 3-4 hónap alatt látványosan "izmosodni"?

Figyelt kérdés
2008. szept. 8. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát nehezen,ez sajnos idő és kemény munka igényes sport.Nem várhatod el az izmaidtól,hogy 4 hónap alatt 2-3 szorosára nőjenek.Persze ha elkezded,jó az edzés munkád és emelett a táplálkozásodra is odafigyelsz ellehet érni látható eredményeket!Sok múlik a genetikán,edzésmunkán,táplálkozáson,életstíluson stb,szóval ez eléggé összetett dolog azért.

Én azt tudom tanácsolni,hogy kezd el,aztán szép lassan jönnek a kilók és az izmok.

Remélem tudtam segíteni,és csak keményen! ;)

2008. szept. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyennel!

Az edzés csak egy kiváltó inger. Ahhoz, hogy izmosodni tudj több dologra is szükség van, az edzés a teljes folyamatban 20-30%-ot jelent csak. Mondhatnám azt is, hogy edzés nélkül nem lehetsz izmos, de ha csak az edzéssel foglalkozol, a kajával, pihenéssel nem, akkor az edzés önmagában nem sokat ér.

A kulcs a megfelelő táplálkozás és kellő mennyiségű és minőségi pihenés. 3-4 hónap alatt legális eszközökkel nem lehet látványos eredményt elérni. Ahhoz, hogy valaki izmos legyen, évek kemény munkája kell!

2008. szept. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Milyen táplálkozást tudtok javasolni?
2008. szept. 9. 14:08
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Szia.Igaza van az elöttem szólóknak.3-4 hónap kevés idő de változást már észre fogsz venni ennyi idő után is.Akik ennyi után látványosan izmosodnak azok sztem koxolnak vagyis különféle szteroidokat szednek.
2008. szept. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Nem is szabad ilyen gyorsan. Az edzés első eredményeként a szervezetednek fel kell készülnie, hogy majd el tudja látni oxigénnel az izmaidat. Legyél türelmes, sokkal jobb ha valódi izmaid lesznek, nem csak felpumpálod magad.
2008. szept. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A második vagyok.

Ezt ajánlom olvasgatásra:

[link]

2008. szept. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Definiáld mi az a látványos. Szerintem 3-4 hónap alatt már a vékony pálcikaemberből át lehet változni izmos testalkatúvá. Elszántság, fegyelem, helyes étkezés, elegendő pihenés, és rendszeres, megfelelő edéz kell. A body-builder link az nagyon jó és okos dolgokat ír le, csak ajánlani tudom.
2008. szept. 26. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!