Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » El szeretnék kezdeni táncolni,...

El szeretnék kezdeni táncolni, milyen mufaj tanacsoltok?

Figyelt kérdés
Valami művészit keresek ahol nagy hangsulyt fektetnek az eronletbe es a hajlekonysagba is.Jazz baletten gondolkodtam,de barmi otlet jol jon,meft nem jgazan ismefem a tancfajtakat.Elore is koszonom:) 15/L

2015. szept. 13. 11:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbálj ki többet is, és amelyik bejön, azt folytasd! Így évad elején szoktak lenni bemutató órák, próbaórák. A Jazz balett telitalálatnak hangzik, szerintem a művészet-erőnlét-hajlékonyság triót kb. elég jól hozza. Klasszikus balett lehet még ugyanilyen, igazából ízlés dolga, hogy melyikhez van kedved jobban. A kortárs talán kevésbé erőnléti, de ugyanez. Az akrobatikus Rock&Roll kifejezetten erőnléti dolog, hajlékonyság oda is kell, kevésbé művészi. Kicsit másképpen művészi a hip-hop, ott is kell mindhárom, ha úgy apait-anyait beleadnak.
2015. szept. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hat lehet jazz/klasszikus/kortars balett, vagy ritmikus sportgimnasztika, ott tobb hajlekonysag kell es ugrasokhoz meg ilyesmihez kell eronlet is... En a hip-hopot kifejezetten utalom, de persze van akinek az a muveszet... En kifejezetten szeretem nezni a mukorcsolyazokat, ami persze nem csak tanc, es profin kell tudni korizni, de szerintem a latvanyert megeri. En annyira a tarsastancot sem szeretem (keringo, cha-cha-cha, blues, vagy vmi neptanc vagy akarmi) de az is muveszi (mar akinek) de oda hajlekonysag kb 0 kell. Van meg szertorna (gyuru, az a rud amit csak a kezeddel fogsz, meg az a rud amin vegig ott kell legyel-szelesebb) oda eronlet meg hajlekonysag nagyon kell, viszont egyaltalan nem muveszi. Neked kell dontened! ;)
2015. szept. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!