Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » XIV. Vagy XVI. kerületben...

XIV. Vagy XVI. kerületben olyan futópálya, ami puha? Olyan, mint a Margitszigeten pl?

Figyelt kérdés

Gerincsérvem van és elvileg földúton vagy ilyenen futhatok. A földút nem jött be igazán, a Margitszigeti igen, de oda csak ritkán tudok kijárni.

Valakinek információja? Köszönöm.



2015. szept. 28. 07:31
 1/5 anonim ***** válasza:
XVI kerületben ott van a sportpálya. A színház mellett vagy ha így nem tudod akkor úgy mondom, hogy a sportúszoda mellett. Rendes pálya, ami futásra van.
2015. szept. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Erzsébetliget..??? Ott nem tudom hol van.... :-o Havashalom park- Sashalom, ott viszont találtam.
2015. szept. 28. 13:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Par napja en is tervezem, hogy oda fogok majd jarni..
2015. szept. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen Erzsébetliget.

A színház mellett van a teniszpálya és mellette van egy hatalmas pálya ahol futni szoktak (mert ki van alakítva egy futópálya) és focizni is szoktak. Nemrég újították fel. Jobban mondva akkor amikor az úszodát csinálték. Bökényföldi utcából vagy az Újszász utcáról is megközelíthető.

2015. szept. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, de az Erzsébetligetin nem hinném, hogy gumipálya van, a Havashalom park viszont az. Nekem ez a gerincsérvem miatt eléggé lényeges.
2015. szept. 29. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!