Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem, hogy lefogyja...

Mit kéne tennem, hogy lefogyjak picit a belső combomból és feszes legyen a hasam? Egyáltalán nem vagyok túlsúlyban, de fontosnak érzem, hogy ezt elérjem.

Figyelt kérdés
Gondoltam szinte napi futásra és előtte valami torna/súlyzós tornákra. Hogy ne fogyjon le az izom is rólam. De a kaja bevitellel megvagyok lőve fogalmam sincs, hogy kéne. Reggeli tojásrántotta, suliba valami szendvics, hazaérek csirkés saláta több ötletem nincs. Amúgy alapvetően 17éves vagyok 155cm 45kg.

2015. szept. 28. 22:00
 1/3 kovpet ***** válasza:

Adott helyről nem tudsz fogyni, azt a genetika dönti el, hogy honnan megy le, illetve hová megy fel a zsír.

Az aerób tartományban végzett kardióedzés (futás, úszás, bicaj, szobabicaj, szteppelő, ez szinte mindegy) jó terv, tehát mondjuk 130-as pulzus mellett egy óra sport, heti 3-4x.

A kaját meg tudod tervezni a builder.hu-n, de alapvetően fehérje és rost legyen sok, szénhidrát és zsír meg kevés :)

Vitamin is legyen az étrendedben meg sok víz!


Súlyzós edzéssel kerülöd el (illetve csökkented) az izomvesztést.


45 kilósan nem kell túlaggódni, sima jó étrend és rendes adag mozgás mellett is lesz eredmény, főleg ilyen fiatalon.

2015. szept. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és ha nem bírom hanyagolni a zsemlét az nagy probléma? igyekszem minél egészségesebbet magosat, ,teljes kiőrlésűt napi 2őt talán megeszek :)
2015. szept. 29. 20:55
 3/3 kovpet ***** válasza:
Ha lehet, teljeskiörlésűt, de em ezen fog múlni :)
2015. szept. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!