Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit sportoljak amitol nem...

Mit sportoljak amitol nem lehet fogyni?

Figyelt kérdés
Nem sportolok most semmit, mivel nem talaltam semmi olyasmit amit szivesen csinalnek. De valamit muszaly lenne, mert nagyon hamar elfaradok egy kis mozgas utan. Mi lenne az amitol nem fogynek (mert amugy is vekony vagyok), es megis jottenne ?
2008. szept. 10. 13:19
 1/9 anonim ***** válasza:
16%
Emelgesd a helyesírási szótárat.
2008. szept. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
45%

Vagy ússz.

A hideg víz miatt fokozódik a zsírszövetek termelése. (Olvastam részletes ismertetőt egy kísérlet-sorozatról.)

Azt hiszem, az úszáson kívül nem sok olyan sport van, amitől bizonyos esetekben még hízni is lehet.

2008. szept. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem hízol a sporttól,hanem izmosodsz,aminek egyébként nagy súlya van,és látszik is.


Ajánlom a jógát,strechinget vagy pilatest,próbáld ki ezeket,lehet,hogy ez a stílus bejön.

Ha nem akarsz fogyni,akkor ne csinálj kardio edzéseket.

2008. szept. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%

Most volt az olimpia és én egyetlen zsíros úszót sem láttam, szóval szerintem hülyeség, hogy az úszástól hízni fogsz.

Én meg azt mondom, hogy gyakorlatilag bármit csinálhatsz, mert a sport kalóriát fogyaszt, tehát nem kell mást tenned, ha nem akarsz fogyni, mint többet enni.

2008. szept. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én:

-táncolok

-úszom

-jégkorcsolyázom

-naponta futok

-hetente 5 km sétálok egy huzamba

-jógázom

És e mellett nádszál vékony vagyok. Nem fogytam, nem híztam. Természetesen az étrendemen is kellett változtatnom. Amikor elkezdtem táncolni ezzel együtt elkezdtem fogyni is. Nagyon rossz volt. Így hát változtatnom kellett az étrendemen:

-reggeli, "tíz órai", ebéd, uzsonna, vacsora

-naponta 5-ször eszem zöldséget és/vagy gyümölcsöt

-két-három liter vizet iszom


És az egyik kedvenc elfoglaltságom gyalog elmenni bevásárolni. Ha van egy kis időm és valami hiányzik otthonról, mondjuk méz, akkor elindulok gyalog az egyik áruházba, ami jó messze van. Ez azért tetszik, mert van célja a hosszas gyaloglásnak és élvezheted a végeredményt.

Egyensúlyba kell hoznod az étrendedet és a mozgást. Akkor nem lesz gond. Nálam legalábbis bevált.

2008. szept. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Második vagyok.

Azt hiszem, némi szövegértelmezési képesség birtokában kitűnik, hogy nem azt írtam, hogy az úszók egytől egyik hájas disznók lesznek a sporttól, hanem megemlítettem egy kb. 50 fővel végzett kísérletet, amiben az addig nem sportoló pácienseket rávették, hogy rendszeresen ússzanak. Mivel a hideg víz beindította a szervezet védekezését, vagyis a hőszigetelő zsírtermelést, és a megnövekedett étvágy miatt volt is hozzá építőanyag, valamint a mozgás nem volt olyan intenzív, mint a versenyzőknél, ezért átlagosan valami keveset szedtek fel az illetők a kísérlet hónapjai alatt, de volt több kilós hízás is. De a lényeg, hogy a fogyás nem volt jellemző rájuk, mint a kísérletben résztvevő másik csoportra, a futókra, és erre irányult az alapkérdés.

2008. szept. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyszerűen sétálj!Sokkal jobb lesz a kondid.Habár mikor fociztam nagyobb volt a versenysúlyom mint most!:D
2008. szept. 18. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A sétálás az egyik legjobb módszer a fogyásra. Ha nem akarsz fogyni akkor egyszerűen egyél többet. Az úszás egy tök jó és élvezhető sport, konditermet is szeretem, attól sem fogysz.


[link]

Hasznos cikk, olvasd el.

2008. szept. 26. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
sakkoz :D vagy séta...jobb ötletem nincs
2010. aug. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!