Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nem sportolok...

Mit csináljak? Nem sportolok semmit 2 éve de nagyon szeretnék. A Fradi triatlon szakosztálya tetszik a legjobban, és már voltunk is és a környezet is jó meg minden. De!

Figyelt kérdés
Kicsit messze lakunk tőle (villamos+busz) és a szüleim egyedül nem engednek el a rossz környék miatt, márpedig ők nem érnek rá elvinni meg elhozni engem. Na most két megoldási lehetőség lenne: 1. Valahogy meggyőzni őket hogy egyedül is mehessek 2. Mivel nekem a kerékpár az álmom, ezért az a másik hogy a 18. Kerület vonzáskörzetében biciklis szakosztályt találjak. Sem Apukám, sem anyukám nem bíztat hogy igenis jó lennék oda, csak a vállukat vonogatják, de nekem nagyon rosszul esik. Ti mit csinálnátok a helyemben? 14/L
2015. okt. 13. 23:17
 1/4 anonim ***** válasza:
hát, banyek, google, aztán keress egy bringás szakosztályt
2015. okt. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat kerestem, de nem találtam :,( Legközelebbinek eddig a KSI-t mondták, de az is háromnegyed óra autóval.
2015. okt. 14. 00:34
 3/4 aikiboxer ***** válasza:

Egy kis segítség: [link]


Önmagában a kerékpár kevés sportnak, a triatlon az úszás miatt elmegy. De kellene mellé valami rendes edzés, amely az egész testedet formálna, mert a kerékpártól csak a combjaid nőnek meg, és azok is csúnyán. Akkor már inkább a MTB.

2015. okt. 14. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm^^
2015. okt. 20. 06:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!