Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerntetek jo otlet vagy csak...

Szerntetek jo otlet vagy csak idopocsekolas?

Figyelt kérdés

Box es ehhez hasonlo edzes gumikötellel jo lehet egyfajta "kardionak" edzes utan? Vagy van ennek valami "szalkasito" haszna?

Persze etrendem az rendben van csak ilyenkor mar nem tudok kimenni futni es erdekel az ilyen sport is



2015. okt. 15. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Most akkor box edzés közben gumi kötél (mivan? :D ) vagy utána? Szerintem egy box edzés jó kis kardió magában nem kell utána kötelezni. :D
2015. okt. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A gumi kötél rehabra jó max vagy arra se mikor rá estem a csuklomra csak akkor használtam 1 hét alatt el is szakad
2015. okt. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

MMA-s haverom csinalta hogy ki kototte a gumi kotelet es a vegeit meg a csuklojara kototte es ugy nehezebb utni mivel vissza rant a.gumi kotel,erre gondoltam

De ő gyakorlasra hasznalja,en meg masra hasznalnam

2015. okt. 15. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!