Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék artista lenni de...

Szeretnék artista lenni de anyumnak ez nem tetszik, attól fél, hogy elrontom az életem. Nektek mi róla a véleményetek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 23. 11:00
 1/6 anonim válasza:

Ha van hozzá tehetséged, miért ne?

Habár életpályának nem a legkönnyebb hivatás, megélni nagyon nehéz belőle. Ettől még hobbiként teljesen jó szerintem.

2010. márc. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, ezzel csak az a baj, hogy artista képző suliba kéne hozzá járnom, utána meg már nem hiszem, hogy tudnék tovább tanulni.
2010. márc. 23. 11:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg Somló Tamást hová jutott! Szerintem csináld azt, amihez kedved van,esetleg mellette pedig egy másikat, ami hasznos is.
2010. márc. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

az a gáz, ha lesérülsz, onnan az egész el van vágva. (és valjuk be elég sokan lesérülnek)

ha belevágsz én is javasolnék mellette egy másik szakmát is biztosítékként.

2010. márc. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Az én anyukám is pontosan így van ezzel. De senki más nem tudhatja rajtunk kívül, hogy melyik a jó szakma. És ha neked ez tetszik, akkor miért ne?

A lesérülősdire én csak annyit mondanék, hogy tényleg csomóan voltak olyanok. Mégis mind megvannak. És ha megkérdeznéd, biztos nem azt mondanák, hogy megbánták.

2012. ápr. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

en is artista szeretnek lenni immar 9 eve. eddig nem foglalkoztam a gyakorlasokkal mert a szuleimnek nem tetszett. de rajottem h enelkul nem tudok elni.

ugyhogy ujra elkezdtem. akar tetszik nekik akar nem. tudom ez nem szep tolem. de tedd azt amit en. ha komolyan ezt akarod csinalni akkor csinald ezt. ha szeretnek megertik:) az en szuleim is beletorodnek lassan, es biztatnak:)

2013. jan. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!