Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nőknél mennyi idő után kezd...

Nőknél mennyi idő után kezd el látszani a hason a felülések hatása és mennyit kell hozzá csinálni naponta?

Figyelt kérdés
21 vagyok, kb. 5-6 kg feleslegem van,sajnos nagyobb része a hasamon és csípőmön. Felülésekkel próbálok segíteni rajta.
2010. márc. 24. 13:48
 1/6 anonim válasza:
51%

kérdés hogy mennyit csinálsz.

?

de olyan pár hét.

2010. márc. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

A zsír nem fog eltűnni azért, mert alatta dolgozik az izom. Diétázni kell, kocogni, bringázni stb. Nem pedig hasazni.


Személyi edző

2010. márc. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Változó,hogy mennyit csinálok,van,amikor megcsinálom Rubint Réka 20 perces hasizmos programját,de nem tudom végigcsinálni,vagy legalábbis csalok belőle,mert túl nehéz egyszerre annyit,de általában 50-et szoktam megcsinálni esténként. Egyébként mellette más RR. tornákat is csinálok,szóval a diétával és egyéb sporttal nincs gond,csak most a hasizmozásra szeretnék ráállni,ezért érdeklődöm.
2010. márc. 24. 14:23
 4/6 A kérdező kommentje:
Ó,most jut eszembe, a hullahopp karikázás mennyire hatásos egyébként? Amúgy megkérdezhetem,hogy hol vagy személyi edző? Egyszer szeretném,ha ,,megnézne,, egy személyi edző engem is,hogy mégis min javasolna még szépíteni. :)
2010. márc. 24. 14:27
 5/6 anonim ***** válasza:
nem akarlak elkeseríteni én egész télen alapozásnál nyomom a hasazást....de a hasam csak nőőő :D de amint verseny szezon van sokat edzek és gyorsakat eltűnik minden felesleg :)
2010. márc. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Krisz85 ***** válasza:
szia a ditéa hozza elő a kockákat, amikor is eltűnteted a hasadon lévő hájat vele, a hasazás, az a kockák szeparáltsága és mérete miatt fontos,
2010. márc. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!