Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan induljak neki kezdőként...

Hogyan induljak neki kezdőként a futásnak?

Figyelt kérdés
Találtam már rengeteg edzéstervet kezdőknek, de bevallom még sosem futottam. Asztmával is küzdök, viszont tényleg szeretnék életmódot váltani, illetve a Városliget mellett lakom, szóval ezt is ki szeretném használni. Mit ajánlotok? Hogyan szeressem meg ezt a sportot? Merre érdemes futni Bp.-en belül?

2016. febr. 2. 10:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Elindulsz és futsz, amíg bírod. Ez nem lesz sok először. Talán még egy kilométer sem. De nem gond, gyorsan lehet fejlődni, mindig egy kicsivel jobban fogod bírni, így növelheted a távot. Ha nagyon nem megy, akkor közben gyalogolhatsz is, pihenésképpen, vagy ha úgy érzed, hogy az asztmád miatt kell.

Szerintem felesleges edzéstervet nézni így az elején, mert annyira egyéni, hogy mit, hogy bír. Érezni fogod.

2016. febr. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Itt egy jól bevált módszer, edzésterevel:


[link]

2016. febr. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

3: ez lehet, hogy hülye kérdés, de milyen órát érdemes használni, amit könnyen be lehet állítani, hogy ezt a sok időintervallumot mindig tudd mérni???

Bocsi, de én is most kezdeném és semmi eszközöm nincs.

2016. febr. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!