Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Naponta hány guggolással...

Naponta hány guggolással lehet eredményt el érni?

Figyelt kérdés
Mennyi guggolást, és ki törést csináljak minden nap vagy más naponta hogy formásodjon a fenekem ?

2016. febr. 9. 23:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem a mennyiség, hanem a minőség a lényeg. Izom nem fejlődik, ha nem kap terhelést. Ideális esetben akkora súllyal kell guggolni, amivel 8-15 ismétlést tudsz csinálni...

Csak 1 izomra edzeni kb értelmetlen.

+megfelelő táplálkozásnál indul a formásodás...

Olvass sárga kapszula-t

Írd be googliba és megtalálod.

2016. febr. 10. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Minden másnap 3x10-et, az ismétlések közt 1-1,5 perc pihenővel, akkora súllyal terhelten, hogy az utolsó párat már nehezen csináld!

Ahogy fejlődsz, emeld az ismétlések számát, ha eléred a 20-at, növeld a súlyt!

De mellé az étkezésednek is rendben kell lennie.

Plusz: minden másra is edzeni kell. Hiába van tökéletes feneked, ha ehhez nem párosul egészséges, izmos test, elég morbidul néz ki. Hiába szép a popsi, ha pl. hájas a has, vagy löttyedt a comb.

2016. febr. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Lantos Szilvia válasza:
Én Rubint Réka programjaira esküszöm... ha dvd-re nyomod akkor annyit csinálsz, amennyit ő... tuti siker :) 5 éve nyomom... az alakom soha nem volt ilyen szuper, pedig egy 11 éves gyerek anyukája vagyok, plusz most hordok egy babát a pociban :) Az előttem szólóknak igaza van, másra is edzeni kellene, nemcsak popsira, ha már eltökélted magad, akkor legyen teljes :) hajrá
2016. febr. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!