Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit sportoljak, hogy lefogyjak?

Mit sportoljak, hogy lefogyjak?

Figyelt kérdés

163 cm vagyok és 56 kg, 6 kg-ot szeretnék leadni, de már 5 is megfelel. Szerdán focizni, csütörtökön 1 órás edzésre (erősítés, torna) járok, emellett próbálok a hét minden napján 1 óra mozgást végezni.

Olyan válaszokat várok, amiben tapasztalt emberek elmondják, hogy egy héten mennyit és mit kéne csinálnom. Rendelkezésemre áll egy step-pad, egy szobabicikli és futócucc. (Írhattok olyan sportokat is, ami jól karban tud tartani és még élvezhető is).


2016. márc. 6. 20:49
 1/6 anonim válasza:
Fuss minden nap minimum 2-3 km-t. Nekem bevált
2016. márc. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sarga kapszula egyeb sportokat elhagynam nem hangzik valami komolyan az a heti egy foci meg erosites
2016. márc. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Minél több aerob jellegű mozgás.


A step-padot, a szobabiciklit és a futást kombináld úgy, hogy legalább naponta másfél órán keresztül mozogj. Ennyi. A rendszeresség a fontos.

2016. márc. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kovpet ***** válasza:
Legfőképp a kaján múlik.
2016. márc. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Fogyni azt minél több aerob jellegű mozgással lehet. Kis intenzitás, viszont hosszú edzés: 1-2/2,5 óra. Testzsírszázalék is számít. Nekem az az 50-51 kilogramm nagyon kevésnek tűnik innen távolról. A testépítőknek sem a tömegük az eszméletlenül kicsi, hanem a testzsírszázalékuk.


Itt meg tudod nézni, hogy milyen pulzust kellene belőnöd fogyáshoz, ha átlagos ember lennél:

[link]


De nem biztos, hogy átlagos vagy.

2016. márc. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a kommenteket!
2016. márc. 7. 06:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!