Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerzek balettozni, de nem...

Maddii kérdése:

Szerzek balettozni, de nem biztos, hogy balettintézetbe megyek. Viszont nagyon ki akarom próbálni a spiccelést. Ez hol lehet?

Figyelt kérdés
Anyáék venni nem akarnak,mert még nem lehetne igazából. Valahol csak kipróbálni nagyon szeretném. Ja és valaki leírná, hogy hogyan kell felvenni? Köszi

2016. ápr. 19. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy oda mész? Biztos, hogy nem oda mész, nem te választod ki, hogy kellesz-e nekik, vagy nem, és ha eddig nem tanultál meg spiccelni, akkor már rég lecsúsztál.



Egyébként bármelyik sportszerboltban lehet spicc cipőt kapni. És nem értem a kérdést, hogyhogy hogyan kell felvenni? Felhúzod a lábadra.

2016. ápr. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jol mondja az elso... Hany eves vagy?? Szerintem ha elmultal 10-12 eves es csak szeretsz balettezni, nem uzod profi szinten, akkor nem sok eselyed van bejutni.
2016. ápr. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem vettek fel nem fogok megegyszer menni es ugy ertettem a felhuzast, hogy azt az izét am hozza van.
2016. ápr. 23. 17:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!