Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok otthon miben...

Fiúk, lányok otthon miben tornáztok? Edzőruha + edzőcipő, vagy otthoni ruha + mezítláb?

Figyelt kérdés
Légyszi azt is írjátok le hogy milyen gyakorlatokat végeztek otthon.
2016. ápr. 25. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Alsógatya. 18/F
2016. ápr. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Edzőruha, mezítláb.

Otthon jelenleg csak hasprések, plank, illetve gerinctorna.

Túl kötött vállizmok miatt korábban gumiszalaggal otthon minden másnap amolyan regeneráló edzés ment rá, de végül sikerült túlterhelnem, így a szalag egyelőre pihen.

2016. ápr. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Edzőruha, teremcipő, ami egy sima edzőcipő, de csak beltéren használom így nem kell folyton takarítgatni:)


Én itthon edzőkötelet használok (olyasmi, mint a TRX).

2016. ápr. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Otthon saját testsúlyos gyakorlatokat szoktam csinálni, van húzódzkodó rúd, TRX, pár súlyzó, gumikötél. Tornanadrágban csinálom, barátnőm bugyi+top, mezítláb.
2016. ápr. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sunshinedoll ***** válasza:
Edzőruha, mezítláb. Én itthon saját testsúlyos gyakorlatokat tudok csinálni, fekvő, plank, földön fekve lábemelés, fekvőtámasz, guggolás, illetve felxibilitás edzést szoktam, ízületerősítő gyakorlatokat, gerinctornát, meg van egy könnyebb súlyú kettlebellem, amivel nyomni szoktam főleg, esetleg egylábas felhúzásokat csinálni.
2016. ápr. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!