Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Én csípőről és derékről...

Én csípőről és derékről szeretnék fogyni, meg persze combról. Tudnátok írni olyan mozgásformákat amitől hamar lefogynék?

Figyelt kérdés

12 éves vagyok

160cm

60 kiló

csípő 96 cm

derék 79 cm

mell alatt 76,5 cm

mell 88,5

fenék 104 igazából formás fenekem van

comb jobb 61 cm bal 61 cm

térd 42 cm

Alapból a hasammal baj nem is lenne,de a csípőm nagyon széles...E mellet a combjaim is vastagok... Igazából nem nézek ki dagadtnak még ülve se, csak nem érzem jól magam a testembe...

a combom inkább izmos mert régebben vívtam... Most táncolok Fashion dance meg hip-hop...



2016. máj. 19. 20:53
 1/1 anonim ***** válasza:
74%

Ne akarj hamar lefogyni, fejlődésben vagy...

A csípőd azért szélesedik, mert nőiesedsz, a tested felkészül arra, hogy évekkel később ki tudj hordani egy gyereket.

Ebben a korban semmi extra dolgot nem kell tenned. Próbál minél egészségebben kajálni, és kezdj sportolni valamit. Mindegy mit, bármit, amit szeretsz, a rendszeres sport az életed része legyen, de olyan, amit nem teherként, kényszerből, hanem amit szívesen csinálsz.

Emellett még nőni is fogsz, így 1-2 év alatt apránként, folyamatosan fogsz kedvezően változni.

2016. máj. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!