Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ki milyen sportot űz és mi a...

Ki milyen sportot űz és mi a véleménye róla? 13/L

Figyelt kérdés
Legjobban a csapatsportok érdekelnének. Most táncolok, de jövőre abba szeretném hagyni, és keresni valami mást. Meg azért erősödni is szeretnék.... Ti mit ajánlanátok? (olyasmikre gondolok mint pl. sárkányhajózás, tenisz, korizás, szóval ami érdekes-és előnyben vannak a csapatsportok) Előre köszönöm :)

2016. máj. 24. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Testalkattól is függ.

Pl kézilabds v kosárlabda

2016. máj. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 aikiboxer ***** válasza:
Röplabdában tudok segíteni, ha az érdekelne. Nagyon jó kis sport.
2016. máj. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%

A tenisz meg a korizás igazi csapatsport:D


Kézilabda az egyik legjobb. De alkat érdeklődés stb függő.

Én 10 évig nyomtam, imádtam. Persze test test elleni kontaktus van, az mindig balesetveszélyes. Én is sérültem párszor

2016. máj. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Versenyszerűen kajakozni pl.: K4-es hajóban (4 ember ül benn).
2016. máj. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Szia:) hát én csak a sárkányhajóról tudok nyilatkozni. 17éves lány vagyok nagyjából 2honapja csinálom és rengeteget fejlődtem. (erősödött a hátam,vállaim, kezeim, hasam, lábaim) Én nagyon szeretem csinálni:D meg mindenki jó fej, kedves :) #Dragonboat❤
2016. aug. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!