Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen Airsoft fegyvert...

Misi16 kérdése:

Milyen Airsoft fegyvert vegyek kezdésnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már olvasgattam hogy sokan a cyma ak családot ajánlják kezdésnek, az ak 104 replikák tetszenek is de nem tudom melyik verziót (CM0..) érdemesebb megvenni, és az mennyire megbízható összeszerelt ezek a cyma ak-k?

És egy megbízható boltot ahol úgymond átnézhetem és tanácsot is adnak tudnátok mondani? Még a G&G ak47-t néztem, azt mondják a G&G termékekkel nincs baj.



2016. máj. 29. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:
cyma cm028 és attól felfelé. G&G is jó választás, ha megtudod fizetni értelemszerűen jobb azt venni.
2016. máj. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, az airsoftone.hu megbízható bolt? Ahogy elnéztem szinte csak minőségibb dolgokat árulnak.
2016. máj. 30. 15:59
 3/8 A kérdező kommentje:

CYMA CM040D.ről vélemények?

[link]

2016. máj. 30. 17:21
 4/8 anonim ***** válasza:

nem ismerem a magyar oldalakat. az általad linkelt fegyver nem tűnik rossznak lévén hogy cyma és bőven a 028as számozás felett van. az árral viszont gondok vannak. sokkal olcsóbban megtudod venni taiwangunról.


[link]


még ha netalán lenne szállítási költség (bizonyos összeg felett ingyen kihozzák, a csapat am innen szokott rendelni mert jobban megéri), akkor is jobban megéri mert max 3000 forinttal kell többet fizetni és még így is jóval alatta vagy a linkelt magyar oldal termékénél árban. nyugodtan rendelj erről az oldalról, én is innen fogok hamarosan :) ha nincs paypalod akkor csinálj, azzal tudsz fizetni. a cucc max 1-2 hét alatt megjön. jaa és siess mert nem tudom meddig van az akció, rengeteg minden olcsóbb most :D és bizonyos összegek felett választhatsz ingyen cuccot, karszalag, felvarró stb, én mivel nagyobb összegben rendelek majd ezért elérhető a fegyvertáska jobban mondva zsák ezért azt fogom kérni mellé. a rendelésnél kilehet választani alul hogy mit szeretnél. ja meg vigyázz mert nekem pl néha kétszer rakja be ugyan azt a cuccot, ellenőrizd le miből mennyi van mert előfordulhat hogy 2t számol be de csak át írod 1esre és kész, frissíti magát a kosár. :)

2016. máj. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon Szépen köszönöm :)
2016. máj. 31. 16:19
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt nem tudod esetleg megmondani hogy ez a modell spiáter testes?
2016. máj. 31. 16:38
 7/8 anonim ***** válasza:
a tár az ABS (jó minőségű műanyag), a fegyver összetétele pedig aluminum, polymer, steel vagyis nagy valószínűséggel fém de nem biztos :) viszont nem kell aggódnod ha ABS testes , a mostaniak már jó minőségűek persze ajtót nem tudsz vele betörni de nem hal meg ha véletlen leejted :) + ha nem fém akkor ugye sokkal könnyebb a fegyver később fáradsz el mert nem kell akkora súlyt tartanod. jó mondjuk a fém se olyan nehéz de egy idő után azért érzi az ember.. D:
2016. jún. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm :)
2016. jún. 1. 05:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!