Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 122 kilo vagyok. Kocogással...

122 kilo vagyok. Kocogással tudok fogyni?

Figyelt kérdés
Persze nem csak azt csinálnám.Konditerembe járok,és rájöttem hogy én szeretek kocogni...És inkább kocogok 15 perccel többet mint hogy pl crosstrainer-ezzek.Attól még fogyhatok?
2010. ápr. 13. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:
diéta (életmódváltás) nélkül nem
2010. ápr. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp ne kocogj iylen súlyfelesleggel,mert az izületeid úgy tönkremennek,hogy 40 évesen lábra sem tudsz majd állni. Biciklicc,vagy tempós séta amig le nem megy legalább 20 kiló. Ja és a diéta nagyon fontos. Sok sikert kívánok!
2010. ápr. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

122 kg-ból könnyű fogyni mivel ha neki állsz kocogni a szervezeted jóval több energiát használ fel mint mondjuk egy 65-70kg-os emberkének.


szóval ha rendszeresen kocogsz még diéta nélkül is fogyhatsz.


de azt is csinálhatod hogy reggel, délben is mehet a szénhidrát este meg valami könnyű kaja, fehérje dús, joghurt stb.

2010. ápr. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a tempós sétát én is ajánlom amig nagy súlyfelesleged van, viszont akkor a leghatásosabb ha 1 órán keresztül csinálod.
2010. ápr. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%

14:58


kocogással óránként körülbelül 300-500 kalóriát lehet elégetni, intenzitástól függően. abszolút nem akarom megbántani a kérdezőt, de ha nem betegség miatt hízott, akkor valószínű, hogy elég magas kalóriamennyiséget kellett bevinnie a szervezetébe, hogy most 122 kilónál járjon. hiába gyorsabb az anyagcseréje, ha mellette ugyanolyan magas kalóriát visz be, mint eddig, akkor meg se kottyan a szervezetnek, hogy közben 400-at esetleg elégetett. ki kell számolni az alapanyagcserét, a napi aktivitást és az összegből levonni kb. 500 kalóriát. ha például nő vagy, 70 kiló körüli, ülő munkát végzel és naponta kocogsz, akkor 1400-1500 kalóriát kell bevinned, ahhoz hogy egészségesen tudj fogyni. ha ennél több kalóriát viszel be, akkor hiába kocogsz, legfeljebb súlyt tartani tudsz; ha ennél jóval több kalóriát viszel be, akkor hiába kocogsz, még hízni is fogsz. tehát nem, nem lehet fogyni anélkül, hogy felülvizsgálná a kalóriabevitelét, hiába mozog. és ez ennyi súlyfeleslegnél, általában már diétával jár.

2010. ápr. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Régebben sportoltam,de abba hagytam.A sportot elhagytam, a kaja mennyiség maradt a régi.Ezért híztam meg.Köszi a válaszokat!
2010. ápr. 13. 16:04
 7/7 A kérdező kommentje:
ja és természetesen diétázom.
2010. ápr. 13. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!