Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Belsőcombra milyen gyakorlatok...

Belsőcombra milyen gyakorlatok vannak?

Figyelt kérdés

Érdekesen vagyok összerakva, mert a combom külső fele kemény, izmos, még "lyuk" is van rajta, belül viszont nagyon zsíros és löttyedt :S

Milyen gyakorlatok vannak a belsőcomb feszesítésére, erősítésére?

(A biciklizés, futás nem használ, próbálkoztam már vele)


2010. ápr. 20. 08:36
 1/5 anonim válasza:
Szerintem ami a legegyszerűbb,hogy veszel egy gumilabdát,amit beteszel a 2 térded-combod közé és megpróbálod többször összenyomni.Ezek apró-pici mozdulatok és nekem bejöttek! Sok sikert!
2010. ápr. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Menj el lovagolni párszor, első alkalomnál garantált az izomláz, viszont ha rendesen csinálod belső combra szépen megerősödhetsz, ráadásul az egyensúlyod is javul, és egy nagyon szép természeti sport.

Első pár alkalomra nem kell drága ruha, elég egy nem farmer, belsővarratok nélküli "cuppanósabb" nadrág és egy zárt szilárd cipő, kobakot pedig a lovardának kell biztosítania. Szerintem egy próbát (illetve egy pár alkalmas bérletet) megér :)

2010. ápr. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sajnos ilyenekre, mint a lovaglás, nincs pénzünk, örülünk, hogy egyik napról a másikra megélünk. Már az internet is hatalmas luxus, de az iskolához elengedhetetlen :/

Meg egyébként sem szeretem a lovakat... Nem tudom miért... Vannak, akik fanatikusan rajonganak értük - én meg fanatikusan nem bírom őket :D De megmagyarázni nem tudom, miért :/

2010. ápr. 20. 22:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Gugolás széles lábbal.Vagyis a lábad szélesebben van,mint a vállad és a lábfejedet is kissé kifelé fordítsd.
2010. ápr. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A labda vagy akár könyv összeszoritása nagyon jo, de az is, ha egy széket veszel a lábaid közé és azt szoritgatod. Barátnöm belsö combjai hihetetlenül megerösödtek, szo szerint, ugy tud velük szoritani, h nem semmi....
2010. ápr. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!