Mit sportoljak?

Figyelt kérdés

12 éves vagyok, és nem tudom megtalálni a megfelelő sportot :( lovagolok jelenleg, de csak hobbiként hetente 1-2 alkalommal.Eddig atlétizáltam, de nem voltam/vagyok olyan jó benne.Labdás sportok kilőve, mert a labdaérzékem 0.Mindenképpen valami táncon, tornán gondolkoznék, de sajnos sok lehetőség nincs a közelben.Az alkatom:vékony, az átlagnál izmosabb, àtlagosan hajlékony(tudok àllásból hidat, de a spátga màr nem megy)

A vàlaszokat előre is köszönöm.



2016. szept. 12. 19:21
 1/9 anonim válasza:
Röplabda, én egyáltalán nem vagyok vékony, ennek ellenére nagyon szeretem, nem kell benne olyan sokat mozogni, csak figyelj és nagyon jó lesz, mi minden tesin ezt csináljuk, próbál ki
2016. szept. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi, de sajnos az is labdàs sport :/
2016. szept. 12. 19:38
 3/9 anonim válasza:
Figyu!Én is a fociban kétballábas vagyok, de ez nem olyan, próbáld ki, akár otthon, a falnak
2016. szept. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
oke, kiprobalom :)
2016. szept. 12. 20:00
 5/9 anonim válasza:
Hajrá😅
2016. szept. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Thaiboxot tudom neked ajánlani lehet még jó is lennél benne jó adottságaid vannak hozzá thaiboxon belül a Regymet javaslom magyarország legjobb egyesülete legtöbb nagy településen van termük jó szakemeberekkel thaibox amugy küzdősport nézz utánna ha érdekel :)
2016. szept. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Oké, koszi :)
2016. szept. 14. 16:26
 8/9 anonim válasza:

Szia!

Nem muszáj egyesületbe járnod, futhatsz is csak úgy. De amúgy én ír szteppelek.Elég sok helyen van magyarországon. A testalkatod megfelelő, és ezt gyakorlással simán meg lehet tanulni.

2016. okt. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Evezz!
2016. okt. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!