Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sportfogadással foglalkozó...

Sportfogadással foglalkozó weboldal megtagadhatja ekkor a kifizetésem, esetleg letilthat?

Figyelt kérdés

Lehet abból gond, ha egy meccsen mindkét játékosra fogadok? pl. tenisz stb. ahol általában ketten játszanak.


Nem tippelgetek, odds változások alapján kiszámolom, így akármilyen eredménynél (ha győz, ha veszít) a veszteségem 0-hoz közeli érték lenne, vagy talán szerencsém van és még lesz is valami plusz :)


2016. szept. 22. 22:34
 1/6 A kérdező kommentje:
Nem nagy összeget fektetnék be, max 2000-25000 ft/meccs
2016. szept. 22. 22:35
 2/6 A kérdező kommentje:
elírtam * 2000-2500 /meccs :D (este van, álmos vagyok)
2016. szept. 22. 22:35
 3/6 anonim ***** válasza:

Az irodák úgy számolják ki az oddsokat, hogy az mindenféleképpen nekik kedvezzen.

Ha egy meccsen minden kombinációt megraksz, még úgy is bőven mínuszos leszel, ha előtte kiszámolod a mértani közepüket az oddsoknak, és az alapján osztod el a téted.

Külön-külön irodánál néha össze lehet hozni ilyet, hogy mindenféleképpen profitálj a meccsen, mert ugye vannak oddseltérések, de ehhez tényleg a csillagok együttállása kell :D

2016. szept. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem úgy gondoltam hogy egyszerre, hanem ahogy az egyik odds-e csökken, úgy nő a másike. És így már pluszos a dolog
2016. szept. 28. 07:48
 5/6 anonim ***** válasza:
És akkor vissza is kanyarodtunk a szerencséhez, mert nem lehet megmondani, hogy a meccs oddsa hogyan fog alakulni (kivéve ha vannak információid bizonyos forrásokból).
2016. szept. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Előre nem lehet tudni,hogyan változik az odds,meccsközben meg szimplán biztosításnak hívják. Amúgy ilyen kis pénzel nem foglal koznak, főleg mert a nyereményed pár ft..
2016. okt. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!