Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit sportoljak otthon?

Mit sportoljak otthon?

Figyelt kérdés
Több, mint egy évig jártam konditerembe. Az egyetlen gondom vele, hogy nem bírom, ha emberek vannak körülöttem, miközben csinálom a gyakorlatokat. Milyen edzést ajánlotok otthonra, amitől jó alakom lesz?:)

2016. okt. 2. 10:13
 1/2 anonim ***** válasza:
93%
Csinálj A B C napot. A nap mondjuk tricepsz mell B nap bicepsz hát C nap futás láb és has. Vegyél egy ajtókeretbe akasztható húzódzkodót néhány egykezes súlyzót aztán nézz gyakorlatokat a neten. Bármikor csinálhatod mert otthon van, nem nyűg elmenni és még ingyen is van:) jo sportolast!
2016. okt. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Mivel az alakodon akarsz javítani, gyanítom, hogy lány vagy. Ajánlanék százasokat fekvőtámaszból, szumó guggolásból és lábemelésből. Elsőnek csinálj annyit, amennyit csak bírsz, aztán minden nap emeld a számot. Én fekvőzéssel kezdtem mert nem ment régebben, elkezdtem 10 kínkeserves vergődést partra vetett hering mozgással, de minden nap emeltem kettővel, és így fokozatosan javult meg ugye több is lett. Mivel nyári szünet volt akkor, ezért napi 2x csináltam, aztán 100-nál végül megálltam. Ugyanezt csináltam magasabb kezdőszámmal először felüléssel majd lábemeléssel, (az nekem valahogy jobban hat, az egész hasamat dolgoztatja, nem csak a felső 2-4 kockát) és szumó guggolással (a rendes guggolást nem szereti a térdem, de a szumó guggolásban egy kis extra az is, hogy fenékre is jól rámegy) és most remekül elvagyok, jó erőben, egyre többen veszik észre és dicsérik is a változásokat a testemen, úgyhogy azt hiszem, mondhatom, hogy bevált. Sok sikert és kitartást a melóhoz.
2016. okt. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!