Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék járni kodniterembe...

Szeretnék járni kodniterembe edzeni. Milyen edzéstevet ajánlatátok?

Figyelt kérdés

Szeretnék eljárni kondizni,hogy izmosabb,kidolgozottabb testem legyen.Súlyfelesleg nincs rajtam, 178 cm magas és kb 75 kg vagyok.

Milyen edzésterv szerint haladjak,ha heti 3 napot tudnék eljárni,illetve légyszi mondjatok még egy pár jó tanácsot is hogy mire érdemes odafigyelni az edzések során?

Egyedül járnék edzeni,így a fekvenyomást nem merném csinálni,azt ki lehet váltani valami másik gyakorlattal?


24/F



2016. okt. 22. 18:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Először heti 3x teljes testet érdemes csinálni akkor súllyal amiből 7-8 ismétlésnél többet nem tudsz megcsinálni. Minden gyakorlatból 4-5 sorozat mehet.


Elég érdekesen hangzik, hogy fekve nyomáshoz szerinted kell egy másik ember is. Nem 100kg-al kell kezdeni és nem kell másik ember. (én amikor kezdtem két 10 kilós egykezessel nyomtam, aztán szépen lehet felépíteni edzésről edzésre)


Evezés

Fekve nyomás

Vállból vagy mellről nyomás

Kalapács bicepsz

Tarkóhoz engedős tricepsz

Guggolás

Álló vádlizás

2016. okt. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!