Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért van az hogy nincs...

Miért van az hogy nincs kedvem ennyi edzésre járni?

Figyelt kérdés
MMA edzésre járok(nemrég kezdtem újra,sérülés miatt kihagytam fél évet,előtte fél évig jártam,versenyeztem is) és valamiért mindig azt várom hogy csak legyen vége.Lehet azért mert nem igazán vagyok igazán jó viszonyban az edzőtársaimmal(nem vagyunk roszban,de nagy spanok sem vagyunk)?Vagy mert mivel messze lakom csak utána késő este tudok hazamenni?Mellette még járok kempo edzésre(csak kb 2hete kezdtem),néha dolgozom,és persze suli.Több értelme lenne ha pl csak kempora járnék,az mma-t hanyagolnám és mellette kondizni is eljárnék(így pár nap hamarabb érhetnék haza,este 7 kor)?.Nem tudom eldönteni.

2016. nov. 7. 18:58
 1/7 anonim válasza:
100%
Kicsit túl vagy terhelve. Valószinűleg már nem is testben hanem fejben fáradtál el. Valamelyiket hanyagold szerintem. Teljesen felesleges eljárni MMA-ra ha nincs is hozzá kedved.
2016. nov. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
#1-nek igaza van.
2016. nov. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Másodiknak igaza van.
2016. nov. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Ortilio válasza:

3. nak igaza van!


Ezek az erőszakos sportok mindenkit lefárasztanak és stresszelnek, ha bevallja ha nem.


Az edzőtársakkal meg miért is lennél jóba, ha azért mentek oda, hogy egymást legyőzzétek?

2016. nov. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én nagyon boldog lennék,ha járhatnék több edzésre,de sajnos nem érnék oda az óráim miatt,mert másik városban edzek.
2017. márc. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Utolsó vagyok.Szerintem nem is kell spanoknak lennetek,nálunk nagyrészt jóban vannak,egy valaki van,akit mindenki utál(kiérdemelte).
2017. márc. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem felesleges Kempora és MMA-ra egyszerre járnod, mivel a Kempo is lényegében MMA stílus. Arra járj, amelyikre szeretnél, ahol jobban érzed magad, amelyikből többet szeretnél kihozni. Utcára meg mindkettő jó, de ezt nyilván tudod.
2017. júl. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!