Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futásnál transzállapotba ezek...

Futásnál transzállapotba ezek a viziok mennyire hitelesek?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, mikor egy dologra gondolok, és utána magátol beugrik kép formába, vagy azt hogy mit kell tennem, mi a helyes, amolyan meditativ állapot. Ezek mennyire hitelesek? honnan jönnek? Lehet rá hagyatkozni 100%ig?
2016. nov. 15. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt hívják emléknek. Esetleg ábrándozásnak. Üdv a valóságban.
2016. nov. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az ayahuasca-ra mondják,hogy elég egy éjszakát végigtolni vele,meg a sámánnal aki vezet besegít ha para van és felér 20 év pszichoterápiával az élmény.
2016. nov. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én csak nézek előre és pakolom a lábaim, igyekszek keveset agyalni. De nekem is vannak álomképeim. Például látom előre a célt, stb.
2016. nov. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ayahuasca fogyasztó, és futóként azt kell mondjam, ez egy csodálatos dolog. A szervezet jutalma. csúnyán szólva és orvosilag, a futástól ugyanaz a DMT szabadul fel benned, és ez okozza a sztorit kémiailag, ami az Ayahuascában is dolgozik, csak teljesen más koncentrációban. Léteznek Dél-Amerikában törzsek, akik a futást drogként kezelik. Tisztában vannak vele, hogy a szellemek üzennek közben. Én is ezért futok. Lehet ezt meditációnak, vagy tudat tisztításnak is nevezni. Aki nagyobb távot maga mögött hagyott már, annak mondhatom, hogy a beérkezés előtti percek szinte spirituális magaslatokba emelnek. Válaszolva a kérdésedre, ez egy nagyon jó dolog. Ne csak fizikálisan edz, hanem a szellemedet is fejleszd spirituális irányba, és kinyílik pandorra szelencéje.Hogy Aya, futás, jóga, vagy más, az szerintem teljesen mindegy. Az ajtó más, a szoba ugyanaz. ;)
2016. nov. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!