Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen érzés nektek jeges...

Milyen érzés nektek jeges vizben (4 fok körüliben) fürödni és hogy csináljátok?

Figyelt kérdés
Aki szokott ilyenben fürödni.
2016. nov. 17. 02:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz? Szauna utani merules? Vagy hosszabb idore ucsorgos?
2016. nov. 17. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha rendszeresen használsz hideg/jeges fürdőt, akkor hozzászoksz és nem éri kellemetlen sokként a szervezetedet.
2016. nov. 17. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szabad vízben ilyenkor. Én előtte amikor leöltözök, nem gondolok rá, hogy fázok és így nem is fázok, csak akarom csinálni. Amikor bele megyek a vízbe, kb 3-4 másodpercig rossz, de utána jó érzés, olyan mintha sütne és egyáltalán nem fázok. Pár percet úszkálok. Utána kijövök és akkor se fázok, a testem elkezd párologni és felfrissültnek, erősebbnek és jobb kedvűnek érzem magam. A bőröm kipirosodik.


Ez érdekel, hogy más is így van vele?

2016. nov. 17. 10:55
 4/4 anonim ***** válasza:
En eltem Finnorszagban, ahol szinte mindenkinek van szaunaja. A toparton lakoknal volt szokas az, hogy meglekeltek a tavat, es szanuazas utan belemerultek. En is szerettem, valoban annyi a titka, hogy hirtelen kell.belemerulni, par masodpercig durva, aztan kellemes. Utana megtorulkozve feloltozve nagyon jo volt a kozerzetem. Ha nem volt to, a joban fetrengtunk.
2016. nov. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!