Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Férfi futó cipő télre?

Férfi futó cipő télre?

Figyelt kérdés
Melyik gyártó , melyik típusú cipőjét ajànlanátok ? Aszfalt főleg , nem terepezem .
2016. nov. 24. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Nike ba nem lehet csalódni :D
2016. nov. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én a nyári futócipőm használom egy kicsit vastagabb futós zoknival.



Ezzel együtt egy jótanács! Soha soha ne fogadd el amit mások mondanak márkára, típusra.


Tapasztalt futó eleve nem tanácsol olyat, hogy X márka Y típusát válaszd, mert pontosan tudja, hogy mindenkinek más a lába, ami nekem olyan, mintha rá öntötték volna, az egy másik embernek itt szorít, ott lötyög. Minden cégnek egy kicsit más a kaptafája, más típusú csillapítást használnak, én pl az Asics gél technológiát sosem tudtam megszeretni, pedig a világ legelterjedtebb futócipő márkája.


Másrészt, én semleges lábtartású futó vagyok, szívesen elmondom, hogy nekem mi a megfelelő, de ha erősen pronálsz, akkor nem biztos, hogy az lesz az igazi.

2016. nov. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen erősen pronálok speciális talpbetétet használok , amugy nyáron ami bevált, az a Nike lunarglide 7 esem , ezzel a talpbetéttel . Azóta nem fáj a vádlimnàl . Amugy köszönöm a válaszokat , csak ha mégis tudnátok konkrét típust ami a többség szerint tartós , és jó tapadás , szigetelést biztosít írjátok meg légyszives .
2016. nov. 25. 06:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!