Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit sportoljak (többi lent)?

Mit sportoljak (többi lent)?

Figyelt kérdés
Sajnos nem a hegyekben élünk, de egy év múlva költözünk és imádom a hegyeket, szeretnék hegyet mászni, siklorepulni, ejtőernyőzni tanulni még minden hegyi sportot kipróbálni. A kérdésem az lenne hogy milyen sporttal tudnék olyan izomzatot kiépíteni ennyi idő alatt ahhoz hogy bírjam a hegymászást. Én trx-re gondoltam vagy valamilyen kuzdosportra (mma, box), bar lehet h ahhoz is előbb izmot kell építeni. Most is izmos vagyok és könnyen építek izmot, de tény hogy a diéta mellett egy kis izmot is veszitettem. Egyébként lány vagyok és megköszönöm az értelmes válaszokat :)

2016. nov. 26. 15:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Én sziklátmászni akartam, de ha nem vagy pesti és nincs ismerettség nehéz lesz..
2016. nov. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Még nem most fogom elkezdeni, arra lennék kíváncsi hogy milyen sporttal építhetek ki olyan izomzatot, amivel el tudom kezdeni. Nem Pesti vagyok és egy év múlva Svájcba költözünk, csak addig ugye lakáseladás, suli intézés... szóval fel szeretnék készülni :D
2016. nov. 26. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!