Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki rúdtáncol?

Van itt olyan, aki rúdtáncol?

Figyelt kérdés

Szeretném elkezdeni. Tudtok ajánlani klubokat Budapesten?

Néhány mondatot mondanátok róla?



2016. dec. 6. 11:45
 1/1 anonim válasza:
100%
Szia! Én három éve űzöm a mozgásformát, első órától kezdve imádom. A Pole Dance Fitness-ben kezdtem, egy nagyon igényes hely, aranyos és profi oktatókkal. Sok világbajnok és verseny nyertese edz ott, igazán megbízható hely. Utána átmentem egy másik stúdióhoz, mivel túl messze volt a PDF. Már egy fél éve a PolePlay stúdióiban edzek és meg kell mondjam, hihetetlenül jó hely. Az edzők barátságosak, nyitottak és kedvesek, na meg persze vérprofik. Az árak sajnos mindkettő helyen kicsit borsosak - de az olcsóbb helyekre nem érdemes menni, mert azok elég amatőr szinten vannak. Nem kell hozzá sport múlt, rajtam egy deka izom sem volt, mikor kezdtem mégis boldogultam, méghozzá úgy, hogy nem jártam edzőterembe. Nagyon ajánlom mindkét helyet, nekem ez a kettő a best! Remélem kipróbálod és tetszeni fog!
2017. jan. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!