Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nyertem tippmixen 3/4 kombinál...

Nyertem tippmixen 3/4 kombinált fogadásba. A 3. meccs ment el, így mennyi a nyeremény? Valamint hogy lehet kiszámolni?

Figyelt kérdés

Nézegettem már kérdéseket itt, de nem sikerült rájönnöm, ehhez sajnos kicsit buta vagyok .. :D

[link]



2017. jan. 17. 00:27
 1/4 anonim ***** válasza:

A másik 3 szorzót összeszorzod és azt szorzod meg az alaptéttel, ami 1500, de kiszámolom neked: 4524 forintot nyertél. Mint látod, 6000ret rakták össz, 1500at buktál.

Kombit nem éri meg ilyen kis szorzókra játszani.

2017. jan. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom. Tudom hogy nem eri meg de ugy voltam vele ha nyerek 20kt az mindenkepp jo ha meg bukta lesz megse bukjak el mindent, tehat maradjon valamennyi amivel tudok jatszani
2017. jan. 17. 01:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Az ilyen hozzáállású emberek miatt él meg a zrt. Nyersz nagyot vagy buksz keveset?? En 2es oddsot rakok mindig, es 11/11 jott legutobb, 12. Buko, 13. Megint jott stb.. Szoval bőven van profit. Felesleges ekkora oddsokkal jatszadozni.
2017. jan. 17. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Aki az I. kerület Csalogány u. környékén lakik, az nem szorul rá semmire.
2017. jan. 17. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!