Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A kockás has alacsony testzsír...

A kockás has alacsony testzsírszázalékot jelent (férfiaknál)? Ezt a hasat csak úgy lehet elérni, ha a drasztikusan lecsökkented a zsírbevitelt?

Figyelt kérdés
2017. jan. 20. 12:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Úgy lehet elérni, ha lecsökkented a testzsírszázalékodat, meg persze nem hátrány, ha edzett az izom. Kizárólag testzsírból fogyni nem könnyű művelet, helyes táplálkozás, és helyes edzés kell hozzá.
2017. jan. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen, 10% alatti erteket.


Ugy lehet elerni hogy dietazol, es nem a zsirbevitelt csokkented hanem a kaloriabevitelt.

2017. jan. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A diétázás során nem veszítesz az izomzatból is? Egyszerre kellene diétázni és izmot építeni edzéssel, igaz? A kardió is jót tesz gondolom.
2017. jan. 20. 13:05
 4/8 anonim ***** válasza:
De, normál esetben izmot is veszítesz fogyókúra esetén. Azért írtam, hogy helyes étkezés és helyes edzés, de ezeket nem tudom 2-3 mondatban leírni.
2017. jan. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"A diétázás során nem veszítesz az izomzatból is?"


De. Kiveve ha koxolsz.

2017. jan. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Tegyük fel hogy van rajtam egy kis felesleges. Megváltoztattam már az étrendem, minden nap futni járok, és otthon végzek erősítő gyakorlatokat (saját testsúllyal edzem). Változást nem azonnal, hanem esetleg néhány hónap alatt várok.

A kardió edzés miatt adok le a zsírból, az erősítés miatt izmot szedek fel (építek), a diéta miatt tovább veszítek a súlyomból ÉS az izomzatomból is. Akkor ezek szerint az erősítésnek nálam nincs értelme?


Bocsi a hülye kérdések miatt, tényleg nincs tapasztalatom ezekben.

2017. jan. 20. 13:48
 7/8 anonim ***** válasza:

A sulyzos edzesnek mindig van ertelme, mert ha csak siman lefogysz akkor nem leszel eleg konturos, csak plötty, ha erted mire gondolok. Meg az is kaloriat eget.


A kockas hasat nem olyan konnyu am elerni.

2017. jan. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A szénhidrát bevitelt kell inkább jelentősen lecsökkenteni.Ha a zsírt is lecsökkented,akkor azt nevezik koplalásnak.
2017. jan. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!