Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Eljárnék úszni, hogy nyárig...

Eljárnék úszni, hogy nyárig kicsit lefogyjak, de félek hogy nagyon feszengve érezném magam. Tanácsok?

Figyelt kérdés
Nem vagyok profi úszó, de az alapok bőven megvannak, viszont attól félek, hogy mikor belépek a medencéhez, nem lenne bátorságom a sok ügyes úszó közt nekiállni úszni:( tudnátok segíteni? Heti egy, vagy max. két edzést tervezek.

2017. jan. 20. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha magadtól mész, nem sportolklubhoz csatlakozva, nem lesz ott sok ügyes úszó. Többnyire idős emberek vannak, akik ráérnek úszni. Senkit sem zavar, ha bénán úszol/lassú vagy/nem vagy szálkás. Tapasztalatból mondom. Én mindig korán reggel mentem, az is igaz, a délutánt annyira nem tudom.
2017. jan. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Más kérdés, hogy heti egy úszástól fogsz e fogyni bármennyit is?
2017. jan. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mellette van egy kemény diétám, az úszást csak plussznak gondoltam, valamit csak segít
2017. jan. 24. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!