Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kondizás után miért sokkal...

Kondizás után miért sokkal kisebb az étvágyam? :S

Figyelt kérdés
sima napokon általában jól eszek, de kondis napokon alig bírok betömni magamba bármit is
2010. máj. 7. 09:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez velem is így van:S Talán fáradt a szervezeted:S nem tudom..erre én is kíváncsi vagyok.
2010. máj. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
az edzés utáni kajálás mindig is a legnehezebb volt, de a legfontosabb is, mert attól fejlődsz igazán amit edzés után eszel, szóval a pontos okát én sem tudom, el kell fogadni hogy nehéz, és le kell gyűrni a kaját.
2010. máj. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha a táplálkozás megfelelő, és nincsenek nehéz kaják, csak egészségesek, és 2-3 óránként eszik valaki, akkor olyan farkaséhes lesz edzés után fél órával, hogy csak na... Kíváncsi lennék miket eszel úgy általában...
2010. máj. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
túledzés,vagy pina edzés
2010. máj. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

fejezd be előbb az edzéseid, mikor még anabolikus állapotba van a tested,valószínű már rég a katabolizmus útjára léptél ,mikor végzel az edzéssel,és így a fejlődés us elmaradhat,meg hát az étvágy csökken,az állanó fáradság előjön stb..


szóval csökentsd!!de leírhatnád ,hogy edzel,miket eszel, vitamin?? táplálékkiegészítő?

anabolic whey segítene a fejlődésbe, a multi x meg helyretenne egészségügyileg

2010. máj. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Sok sajtot, csirke/hús rizzsel/krumpival/kenyérrel, joghurt, sonka, tej stb. stb. meg édességet is eszek mivel hízni nem tudok semmit csak izmosodni így megengedhetem magamnak.


Vitaminok: C vitamin + Béres csepp


Tápkieget próbáltam de sokat nem segítettek, inkább a 100%-ig naturál edzés híve vagyok. ha fél év alatt rámjön 2 kg izom de az többet nem megy le rólam. Még 1 év kihagyás után is ugyanúgy megmaradt...


Esetleg mit egyek még, milyen vitamint szedjek?? Táplálékkiegészítők nem kellenek, mert örök életemben úgyse szedném, másrészt hát van benne bőven tartósítószer is...


Semmiből sem eszek sokat, mindenből mértékkel.


Edzéstervem nincs, mindenemet edzem 50-60 percig felváltva. Most heti 2x megyek, hogy visszalendüljek aztán heti 3x-4x

2010. máj. 7. 13:44
 7/8 anonim ***** válasza:

-sajt = zsír. Úgyhogy ha sokat eszel az baj.

-tej = tejporból visszahigított lé, köze nincs az eredeti tejhez, de még ha lenne se lenne értelme mert egy tehén teje és a bébi tehén emésztőrendszeréhez van optimalizálva az összetétele. Bébi korban még termel olyan enzimeket amiket később még a bébi boci sem. Nemhogy egy felnőtt ember. Felejtsd el a tejet ha fejlődni akarsz.

-vitamin: a béres csepp valszeg kevés. jobban járnál egy rendes tablettás multivitaminnal (+C persze)

-a tápkieg segít, ha ki van rendesen számolva a táplálék szükségleted, és akkor eszed amikor kell.

-a 100%-ig naturál edzés azt jelenti h nem doppingolsz. a tápkieg nem dopping, tehát aki tápkieget eszik az is teljesen naturál, kevered kicsit a dolgokat.

-tápkiegben nincs tartósítószer, és mint írtam nem dopping, úgyhogy nem kell örök életben "SZEDNI". Nem szedni kell amúgy sem mert ez koncentrált kaja, úgyhogy max inni v enni lehet. Szedni a fogamzásgátlót kell, meg a gombát.

amúgy olvasd el: body.builder.hu alapismeretek, ott mindent megtalálsz amit kérdeztél..

2010. máj. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nem értem mire fel kérdés,ha ilyeneket csinálsz...


multivitamint sürgősen!!meg normális edzést!!meg kaját!!

2010. máj. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!