Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék elkezdeni valamilyen...

Szeretnék elkezdeni valamilyen küzdősportot de nem tudom mi illik hozzám.18éves vagyok, fiú. Kötött az eléggé az izomzatom, kb 180 centi és 85kg vagyok. Boxra gondoltam de nem tudom hol van edzés. Szerintetek mi illik hozzám?

Figyelt kérdés
2010. máj. 10. 01:34
 1/6 anonim válasza:
Box, kick-box, kyokushin, kempo, thay-box, ha van konkrétan aki ezzel foglalkozik, akkor MMA, sambo, birkózás, kiegészítőnek judo. a többi nem sokat ér, bár ez csak az én véleményem. Ha a mozgás miatt csinálnád, akkor minden jó, még az aerobic is, de használni ezeket lehet. Hangsúlyozom SZERINTEM!!!
2010. máj. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 escrogar ***** válasza:
szedd össze az összes stílust aminek edzésére a közelben tudnál járni, nézegess youtube videókat és leírásokat róla, mikor leszűkítetted 3-4-re, menj el mindegyikre egy első (és mindenhol ingyenes) edzésre, ahol megnézed, beállsz, kipróbálod, és ezek után döntesz...
2010. máj. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

igazából nem nagyon foghatsz mellé.

alapból az állóképességed faxa lesz bármelyiktől.

nyugodtan válaszd a boxot, nem véletlenül a legnépszerűbb küzdősport!

2010. máj. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem tudnátok mondani egy helyet ahol boxedzés van, közel van a belvároshoz és nem a 8. kerület szívében van?
2010. máj. 12. 11:19
 5/6 anonim válasza:
Aikidozzál, mint Steven Seagal!
2012. máj. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
borárosnál van az universitas box klub
2012. máj. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!