Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » AB generátor. Megéri?

AB generátor. Megéri?

Figyelt kérdés
Szeretném azoknak a véleményét kérni akik használták már ezt a gépet. Nem mondanám hogy sokat kellene fogynom, mert elég vékony vagyok, de a hasamon van pici felesleg, amit el szeretnék tüntetni, izmosítani akarom a hasam. Emellett szeretném magam egy kicsit formában tartani, de munka mellett iskolába járok, így nincs időm napi több óra edzésre. Megfelel erre a célra az AB generátor?

2017. márc. 10. 10:55
 1/3 anonim ***** válasza:
42%

Nem nem felel meg.

Helyi zsírégetés nem létezik, attól nem lesz laposabb a hasad, ha hasizom gyakorlatokat csinállsz...

Ráadásul a has pont az az izom, amit eszközök nélkül le lehet edzeni bármikor bárhol...


Hidd el, nagyon sokan vagyunk, akik munka mellett iskolába járunk... sőt én még ezt is megfejelem én még 2 gyereket is nevelek... mégis tudok heti 3 órát szánni saját súlyos edzésre és heti 3*1 órát futásra...

Nincsenek könnyebb utak, nincsenek csodamasinák, nincsenek csodakapszulák... vagy megerőlteted magad, vagy egyre löttyedtebb, erőtlenebb leszel az évek alatt

2017. márc. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

de nagyon is megeri

az irja h nem eri meg aki nem hasznalja

2 hete hasznalom, minden map megcsinalok 500-1000 db-ot mellette dietazok es mar latszodnak a kockak :))

2017. okt. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Sikerült vele pozitív hatást elérni? Aki megvette és naponta használja,azoknak ment le zsír vagy jobb lett az állóképessége? Én is gondolkodok rajta otthoni használatra, de én nem várok el csodát,és nem is azért vennék, hanem mozgás és pár kiló leadás céljából.
2018. jan. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!