Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit tornázzak? (kérdés túl rövid)

Mit tornázzak? (kérdés túl rövid)

Figyelt kérdés

Fogyás céljából, itthon tudok csak mozogni, bőven van miből leadni. Valami letölthető tornavideót keresnék, RR esetleg. Valami brutált, ami gyorsan hoz eredményt.

160/85 vagyok, a terhesség miatt még lóg is a bőröm, szóval még többnek tűnik :(


2017. márc. 20. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy a fogyás nem így működik. A legtöbb fogyókúra csak diétás étrenddel működik. Sőt, a fogyás titka 30% edzés, 70% diéta. Ha az étkezés nincs rendben, akkor hiába fogsz edzeni, legfeljebb az izmaid erősödnek, de zsírt égetni nem fogsz.


Bár nem tudom mit jelent az, hogy csak otthon tudsz mozogni, azért feltételezem, hogy a szabadtéri futás megoldható. Esetleg biciklizés. Szintén jó az ugrálókötelezés. A felsoroltakat lehet váltani is. :)

2017. márc. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
csak itthon, a lakásban, egy 6 hós kislány mellett, így egyik sem opció. kaját tudom, kalóriabázison vezetem, a makrókra is figyelek
2017. márc. 20. 22:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugrálókötelezés ebben az esetben. Érdemes lenne befektetni egy futópadra, esetleg szobabiciklire. Nem vészes az ára, nem kell neki nagy hely. :)
2017. márc. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
az aló szomszéd nem hiszem, h díjazná a 85kilómmal :D
2017. márc. 22. 19:02
 5/5 A kérdező kommentje:

alsó*


nem befektetés, csak sajna rakni nem tudom sehova. ezért kérdezem a tornavideókat, én fekve azért elférek valahol :D

2017. márc. 22. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!