Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi kell ahhoz, hogy küzdősport...

Mi kell ahhoz, hogy küzdősport tanár legyen valaki?

Figyelt kérdés

Utána néztem, de nem sok infót találtam... gondolom először alap a fekete öv... de aztán? Most tekintsünk el az olyanoktól, hogy engedély teremre, meg terembérlet... arra lennék kíváncsi, hogy mi kell még? Párom most lesz kenjutsu mester és arra gondoltunk, ha én is fekete öves leszek shaolin kung fuban, akkor ketten oktatnánk a két küzdősportot. Szerintem szép dolog :)


Tehát mi kell mellé? Ugyanúgy kell tanári továbbképzés, vagy ilyesmi, vagy hogyan?


Köszi a válaszokat!


2010. máj. 17. 18:38
 1/2 Réti bubuzér ***** válasza:
0%
karatéjozni
2010. máj. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
48%

Semmi nem kell hozzá.Több olyan embert ismerek,akik nagyon jól bunyóznak,kibéreltek egy termet,lejöttek a haverjaik is,az ő haverjaik is,és nyomják az edzést 20an 30an.És még hiteles is mert láttam,hogyan bunyózik élesben.

A fekete öv meg semmit nem jelent.Másik haverom 3 perc alatt lezsákolt egy kyo mestert utcai bunyóban.

A ti sportotokban van hazai szövetség,ha jól tudom,őket kellene megkeresnetek.Sok sikert!

2010. máj. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!