Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a mellizmunkat...

Hogyan lehet a mellizmunkat erősíteni komolyabb felszerelés nélkül?

Figyelt kérdés
Légyszi írjatok gyakorlatokat,amikhez nem kell felszerelés.
2010. máj. 24. 09:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

fekvőtámasz?

nekem remekül bevált.


nemmellesleg nagyon jó tricepszre és vállra is.


Csak figyelj rá hogy szabályos, lassú legyen, mert csak úgy mozgatod meg a mellizmod minden területét rendesen.

Az mind1, hogy mennyit tudsz, ahányszor eszedbejut, csinálj 20-30 szabályosat, remekül fejlődik tőle a mellizom.


Tipp: ha közben felfele tartod a fejed és nem a földet bámulod, alapból szabályosabban fogod csinálni, így érdemes erre odafigyelni.

2010. máj. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2010. máj. 24. 10:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Fogj egy csövet 2 vödröt tele homokkal vagy föld.... akaszd rá a cső két végére,egy kb.30 centis padra feküdj rá és fekve nyomd ki.
2010. máj. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fekvőtámasz, de csak úgy hogy fölveszel egy teli pakolt hátizsákot, és úgy nyomod a fekvőket!
2010. máj. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én úgy szoktam csinállni, hogy egy padra fekszek, és kinyomkodom a súlyzót. Vigyázz nehogy magadra ejtsd. Lassan csinálld, és figyelj a légzésedre. Amikor engeded vissza akkor lélegezz be, amikor nyomod ki akkor fújd ki. Remélem segítettem, mert nekem ez bevállt. De nyílván kondigéppel nagyobb lehet a hatás.
2010. máj. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2010. máj. 25. 15:06
 7/7 Gyenes Tamás Nűnű ***** válasza:

fekvőtámasz tippek:

- csinálj vállszélességnél egy-egy tenyérrel szélesebben

- csinálj olyat, hogy összeérnek a hüvelykujjaid

- tedd fel a lábfejed valamire, kb. derékmagasságban, vállszélességnél egy-egy tenyérrel szélesebben.

Kb. addig fog nőni a mellizom, amíg 20-25-ököet tudsz csinálni. Ha annál több megy, akkor onnantól már nem lesz elég erős inger arra, hogy növekedjen. Onnantól mindenképpen kell a fekvenyomó pad.

2010. máj. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!