Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani otthonra hát...

Tudnátok mondani otthonra hát gyakorlatokat?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok. Itthon edzem és eddig nagyon szép eredményeket értem el, összeszedtem mindenre több gyakorlatot is, felépítgettem az egészet, egyedül a hátedzéssel gyűlik meg a bajom. Nem találok olyat, ami igazán jól megedzené minden részét, sajnos mindenhol a húzodzkodást látom, de ez kizárva , nincs rá lehetőségem, súlyzókkal kéne bűvészkednem valamit. Próbálgatom a fűrészelést például, de valahogy nem érzem az izmaimat dolgozni közben.


Legyetek szívesek ne gyertek azzal, hogy menjek terembe.



2017. aug. 28. 12:25
 1/4 Cortez70 ***** válasza:
Pedig az evezés a legjobb rá, egykezessel vagy ruddal. Nincsenek csodagyakorlatok, ezekre kell ráérezni.
2017. aug. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A húzódzkodás az egyik legjobb gyakorlat. Miért nincs rá lehetőség? Ezen kívül az evezés különféle szimulációi a legjobbak.

Súlyzórúddal:

[link]

[link]

Kézisúlyzóval:

[link]

[link]

Gumikötéllel:

https://www.youtube.com/watch?v=sSWG7rXvswo

2017. aug. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok vele, hogy az, nem megkerülni akarom, egyszerűen itthon nem tudom sehogyan sem csinálni, pedig sokkal egyszerűbb lenne.


És senki nem kért "csodagyakorlatokat".


Köszönöm.

2017. aug. 29. 10:36
 4/4 Cortez70 ***** válasza:
Szívesen.
2017. aug. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!