Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Rubint Réka Add önmagad című...

Rubint Réka Add önmagad című dvd-je mennyire hatásos?

Figyelt kérdés
Kérlek Titeket, hogy akinek van tapasztalata ossza meg velem. Érdekelne, hogy milyen gyakra csináljátok, és diétáztok e mellette. És hogy mennyit lehet vele fogyni 1 hónap alatt.
2008. okt. 20. 17:41
 1/2 anonim válasza:
76%

Szia!

Nem akarlak elkeseíteni, lehet ,hogy én nem csináltam megfelelően, de nekem nem hatott. Én alapjában véve nem vagyok túlsúlyos, csak egy kicsit nagyobb a fenekem, mint amennyire szeretném, és a belső combommal nem vagyok elégedett. Amúgy 168 cm és 58 kg vagyok. Szóval én elkezdtem tornázni Réka DVD-ire (Add önmagad 1-2-3), minden nap másikra, hogy ne legyen uncsi, hozzáteszem sohasem tudtam végigcsinálni mert nem volt erőm, kb 30-40 percig bírtam. 1 hónapig csináltam minden áldott nap, de csak az izomlázam lett egyre nagyobb. Alakra semmit nem változtam. Nem fogyókúráztam mellette, csak édességet nem ettem (csoki, chips), minden mást igen,és este 6 után már megpróbáltam nem enni, vagy nem sokat.

Szívesen kipróbálnám az ő általuk reklámozott termékeket, de amíg 1 kg update 1-es liszt 930 Ft-ba kerül a "hagyományos" 160 Ft helyett, addig nem fogom, mert szerintem nagyon drága.

Szóval nekem nem segített, de ez csak az én tapasztalatom, próbáld meg, hátha neked más lesz a véleményed!

2008. okt. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Szia!


Én kb. 1 éve mindennap csináltam 1-2 hónapig a 3. részből a 30 perc hasizmot és látható volt az eredmény. Sajna már abbahagytam és visszahíztam, de most elkezdtem megint.

2008. okt. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!