Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Airsoftban ti mennyi idő...

Airsoftban ti mennyi idő alatt használtok el 2000 db BB-t?

Figyelt kérdés

Nem igazan van tapasztalatom a jatekban, tudom kisse hulye kerdes, de ti mennyi ido alatt, hany jatek alatt hasznaltok el 2000db BB-t?

Normalis korulmenyek kozott, gepkarabellyal



2017. szept. 18. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem egy Colt M4A1 gépkarabélyom , illetve egy Beretta kispisztolyom van .


2 hetente járunk Airsoftozni , mi 2x12 kört/meccset játszunk , nekem a kettőre bőven elég 1000bb .

2017. szept. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
3-4 játék
2017. szept. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
3-4 játék de most az utóbbi játékomon úgy 1000-ret elhasználtam mert elég hosszú volt a pálya és csak daráltuk egymást:D
2017. szept. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyon függ a játékstílusodtól, türelmedtől és persze a tárak befogadó képességétől.


4 db 120-as mid capet használok, ahol lehet mellé megy egy 300 high capet, általában játékonként olyan 500 megy el, általában, van mikor csak egy mid cap. Változó.


De olyan 4-5 játék. Minden rendeléskor (kb 2-3 havonta.) veszek 1-2 pár ezer bogyó utántöltést.

2017. szept. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!