Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A triatlonos egybemezeket...

A triatlonos egybemezeket alsonadrág nélkül vagy azzal szokták hordani? Illetve én csak futok de szeretem a triatlonos egybemezeket mert nagyon kényelmes benne a futás. Ciki benne futni szerintetek?

Figyelt kérdés
2017. nov. 15. 15:53
 1/5 anonim válasza:
A triatlonos egybemez alatt a bicikli mezt érted?Ha igen akkor futni abba tényleg nehezebb(nem is esztétikus),mert a fenekednél erősebb a szövet,de versenyen ne bajlódj ezzel,mert időpazarlás szntem.
2017. nov. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
triatlonos egybemez az kenyelmes viselet uszahoz futashoz biciglihez hasznaljak ne keljen ruhat valtani. igazabol nem veszed észre a biciglis betetet mert vekony mig a bicajos mezben vastag bezet bicajos mezben tenyleg kenyelmetlen lenne futni. ilyenre gondoltam [link] csak mas gyarto de a lenyehe ugyanez.
2017. nov. 15. 22:11
 3/5 anonim válasza:
hát néz ha ez ilyen specialli triatlonos mez akk nem ciki hanem inkább menő :D.Bátran hord.
2017. nov. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Bocs,elnéztwm szval klaszikus kocogásra gondolsz?ha ez a kényelmes akk fuss ebbe,menő.
2017. nov. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
klaszikus kocogasra gondolok
2017. nov. 16. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!