Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Csípőből lehet valahogy...

Csípőből lehet valahogy fogyni? Milyen tornagyakorlatok vannak rá?

Figyelt kérdés
Nem vagyok dagadt csak nincs szép alakom mert a csipőm elég széles. Ha megfogom van is rajta felesleg, ezt le lehet adni valahogy?
2008. okt. 29. 15:26
 1/5 anonim válasza:
89%
Az sosem baj ha a csípő széles egy picit, a férfiak általában az ilyen alakot szeretik :-) Ez amúgy is genetikai adottság, sosem lesz keskeny csípőd, viszont a hájat el lehet tüntetni róla. Az én csípőm is széles volt, és egy kézilabda eddző tanár ajánlotta, hogy álljak terpeszállásba, és forgassam a törzsem kétszer jobbra, kétszer balra. Nem túl gyors tempóban hogy el ne szédüljek. Ezt tévézés közben csináltam általában, a kedvenc sorozatom közben 15-20 percig. Emellett, mivel nagy volt a fenekem futni is jártam. Szépen lement a felesleg a csípőmről :-) Remélem segítettem!
2008. okt. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Nem lehetséges. Akárki akármit is okoskodik össze, minden tudományos tény nélkül a szervezetedet nem lehet úgy edzeni hogy most csak bizonyos pontjáról fogyjon. Ha le akarsz fogyni akkor járj el úszni vagy kocogni, de biztos vagyok benne, hogy nincs semmi baj a csípőddel, csak bebeszéled magadnak.
2008. okt. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Már nagyon idegesít ez a szöveg,hogy "nemtudsz lefogyni onnan ahonnan akarsz"...na de mindegy.szerintem ezt olyanok írják akiknek soha nem volt gond a testükkel,vagy arányosan oszlik el a zsír rajtuk....

Nekem is széles a csípöm,régebben én is a fenti módszert alkalmaztam/törzshajlítás/,de jó a hullahopp karikázás is,vagy a felülés.

Ja és szépen le is ment a csipőmről a zsír amikor tornáztam rá!szóval lehet ONNAN fogyni.

Igaz,h.sajna már visszaszedtem,de az már az én bajom!!:)

sok sikert,mert tudom,h.mennyire zavaró dolog ez!

2008. okt. 30. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm!!!! :):)
2008. okt. 31. 14:54
 5/5 anonim válasza:
Mennyi idő után látható a változás?
2012. jún. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!