Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen küzdő/önvédelmi sportot...

Milyen küzdő/önvédelmi sportot ajánlanátok egy lánynak?

Figyelt kérdés
158 cm vagyok 49 kg vagyok. Tudom, hogy van sima önvédelmi oktatás de valamilyen sport is érdekelne.

2018. ápr. 18. 22:48
 1/4 anonim válasza:
Szia! 14 éves lány vagyok, 155 cm és 44 kg. 3 éve aikidozom, vidéki vagyok így nehéz volt egyesületet találnom,de nem bántam meg. Szerintem próbáld meg és ha kérdésed van írj :))
2018. ápr. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Az hat ami vad kegyetlen, thaibox pl .Folyamatosan fejelsz alá térdelsz, zsebbe meg legyen paprikaspray . A sok felesleges módszer fogás formai gyakorlat csak önámítás attól az elrohanás is jobb ...
2018. ápr. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Küzdősport, meg harcművészet van. Küzdősportok szerintem nem annyira lányoknak valók, de ha szívós vagy akkor thai box, kick box ajánlatos. Harcművészetek közül valóban érdemes lenne megpróbálkoznod aikidoval, esetleg egy wing irányzattal.
2018. ápr. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kapitány_úr ***** válasza:
Kempo-jitsu, illetve a Zöllei-féle kézitusa, a elérhető neked. Vagy jiu-jitsu.
2018. máj. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!